KOLMNURKMAJA

MEIST

VNDL ARHITEKTUUR OÜ  Büroo asutati 2021. aastal Tallinnas. Tegutseme üle-eestiliselt ja pakume lahendusi kaasaegse arhitektuuri, sisearhitektuuri ja linnaruumi küsimustele.

Idee, ruumi, põhiplaani või ehitise kasvamiseks paberilt peab mõistma selle päritolu - seda, kes me oleme, mida ihkame, kuhu liigume, kellega suhtleme ja kuidas see suhestub laiema tervikuga.

Väärtuse loomine praegusel muutuval ajal nõuab uusi oskuseid ja võimet liita erinevaid maailmu, tehnoloogiat ja arhitektuuri. Kui kunstnikud töötavad reaalsest abstraktseni, siis arhitektid abstraktsest reaalseni. Arhitektuur kompab omal viisil nii inseneri-, ohutuse-, funktsionaalsuse-, kliima- ja ökonoomsuspiiranguid ületades abstraktselt saavutatud ruumis.

Arhitektuur on kõikjal. Iga hoone: kodu, kool, kontor, haigla ja supermarket kujundatakse konkreetseteks otstarbeteks. On oluline, et need kavandatud hooned/ruumid ning neist omakorda moodustuv keskkond, naabruskond ja linnad, oleksid kavandatud pidades silmas vajadust, konteksti, ümbruskonda ja neid kasutavaid inimesi.

Arvestades arhitektuuri, tehnoloogia ja kommunikatsioon ühisosa, aitame selle koostöös kliendiga põimida ühtseks tervikuks. VNDL eksperimenteerib uute metoodikate, tehnoloogia, materjalide ning protsessidega - uute inimkogemuse lahenduste kujundamisega.

Tulevik on pidevas muutumises. Isegi kõige täpsemad ennustused põrkuvad varem või hiljem uute tehnoloogiliste arengutega. Tagamaks jätkusuutlikkust ja asjakohasust, töötame koos klientidega välja strateegiad, mis mitte ainult ei aita tulevikku ennustada, vaid võimaldab seda oma tagasihoidlikul viisil ka parandada. VNDL-i arhitektid võitlevad parema ja puhtama planeedi nimel.

 

PARTNERID